BIO


O pracy

Zajmuję się wizażem, stylizacją, analizą sylwetki, analizą kolorystyczną, kreowaniem wizerunku. Podstawę mojej pracy stanowi wykonywanie makijaży okazjonalnych. Praca z klientem indywidualnym daje mi ogromną satysfakcje. Upust dla swej wyobraźni oddaję w projektach makijaży i stylizacji artystycznych.  Pracuję na potrzeby sesji zdjęciowych, planów reklamowych i filmowych. Prowadzę szkolenia zawodowe indywidualne oraz grupowe. Z wyczuciem doradzam, przekazuję własne umiejętności.


Otaczać się ludźmi kreatywnymi, pełnymi pasji.
Pracować z potrzeby tworzenia...

Fot. Kinga Herok


Przygotowanie zawodowe


Wiedzę opieram na doświadczeniu. Jako sprawny obserwator uczę się od najlepszych. Ukończyłam kurs wizażu pod patronatem firmy Kryolan Professional Make-up w Warszawie. Jestem absolwentką Kosmetologii w Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej w Krakowie. Wiedza kosmetyczna zdobyta podczas studiów daje mi szanse lepszego zrozumienia potrzeb klienta. 
17 maja 2009 zajęłam I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Artystycznego i Stylizacji Art Visage. W nagrodę dane mi było wyjechać do Paryża i na Międzynarodowych Targach Kosmetycznych pogłębiać swoją wiedzę w dziedzinie wizażu. 
Ukończyłam również kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu. Obecnie kontynuuje studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Zarządzanie. Po za pasją do kreowania wizerunku interesuje mnie kulturoznawstwo, języki obce oraz wiedza z dziedziny HRM.O sobie

I can resist everything except temptation… Zgodnie ze słowami Oscara Wilde'a jestem w stanie oprzeć się wszystkiemu poza pokusą... Pokusą podejmowania nowych wyzwań i poznawania do tej pory nieodkrytego. Pragnę podzielić się z Wami wszystkim tym co mnie uszczęśliwia – pokazać jak wielką siłą jest pasja i motywacja. Postanowiłam zajmować się w życiu tym co kocham. Dodaję wiary kobietom, które zapomniały, bądź nigdy nie odkryły prawdy o ich unikatowym pięknie. 
Mam wielką nadzieję, iż przez swoja pracę będę w stanie przywrócić uśmiech i co najważniejsze stworzyć wizerunek kobiety silnej, niezależnej i pewnej siebie. 
Tego życzę każdej z Was.

Pozdrawiam serdecznie

Anna Fabian